Par OKEE divslāņu parkets

Kas tas ir?

Divslāņu parkets ir izgatavots no diviem savstarpēji salīmētiem slāņiem. Iekšējais slānis ir izgatavots no bērza saplākšņa, un augšējais slānis, kas nosaka grīdas seguma izskatu un izturību, ir 2,5 mm vai 1,5 mm. Iekšpusē bērza saplāksnis ir izgatavots no karsti presēta bērza finiera (kvalitāte, biezums), kas nodrošina augstu stabilitāti plašā temperatūru un mitruma svārstību diapazonā. Augšējais kārtas slānis ir izgatavots no ozola, kas ir viens no  izturīgākajiem lapu kokiem Eiropā. OKEE izmanto latviešu, slovāku un ukrainas ozolu. Divslāņu grīdas dēļi patiesībā ir jaunums koka grīdu pasaulē, jo tie tika izgudroti 20. gadsimta laikā.

Kā to izmantot?

Uzstādīšana: Divslāņu parketa konstrukcijas dēļ tas ir paredzēts visu veidu grīdas pamatņu ieklāšanai. . Turklāt tas tiek uzskatīts par vispiemērotāko risinājumu apsildāmu grīdu apdarei. Divslāņu parketu var likt uz saplākšņa, OSB, kā arī uz betona grīdas. Iespējama uzstādīšana uz apsildāmām grīdām. Ieklāšana tiek veikta, līmējot dēļus pie pamatnes.

Kāpēc izmantot OKEE pārāk slāņu grīdas dēļi?

Salīdzinājumā ar masīvkoka dēļiem lielāka divslāņu plātņu priekšrocība ir daudz mazāka jutība pret mitruma svārstībām gan āra apstākļos, gan telpās. Tāpēc divslāņu grīdas dēļus var likt arī uz betona pamatnes, ieskaitot apsildāmu grīdu. Viena no priekšrocībām ir arī skaņas izolācija. Atšķirībā no trīsslāņu parketa grīdām, divslāņu parketā prettrieciena funkcija  parasti netrūkst vai to aizstāj ar noteiktu nesējmateriālu. Tomēr tas izraisa stabilitātes trūkumu. Parasti zems konstrukcijas augstums ir kopīgs faktors lēmumā uzstādīt divslāņu parketu. Bieži vien nepietiek vietas, it īpaši atjaunošanā un modernizācijā.

Nemaz nerunājot, OKEE ir vienīgais uzņēmums Baltijā, kas nodrošina Burnblock ugunsizturīgu apstrādi. Saskaņā ar sertifikātu OKEE grīdas dēļi var izturēt atklātu liesmu 30 minūtes 300 ° C temperatūrā. Šīs minimālās ugunsdrošības prasības sabiedrisko telpu projektēšanai, celtniecībai un celtniecībai un drīzumā arī papildu apstrāde privātmāju grīdas segumam tiek piedāvāti bez papildu maksas no OKEE!

Kas tas ir?

Divslāņu parkets ir izgatavots no diviem savstarpēji līmētiem slāņiem. Iekšējais slānis ir izgatavots no bērza saplākšņa un augšējā slāņa, kas nosaka izskatu un izturību grīdas segumu, ir 2,5 mm vai 1,5 mm. Iekšpusē daļa-bērza saplāksnis ir izgatavots no karsti presēta bērza finiera, kas nodrošina augstu izmēru stabilitāti kuģa pie plašām temperatūrām un mitruma svārstībām. Virskārtas virskārta – sejas slānis ir izgatavots no ozola, kas ir viens no cieta un izturīgāko lapu koku Eiropā. OKEE izmanto latviešu, slovāku un … Ozola. Divslāņu grīdas dēļi ir faktiski jaunums pasaulē koka grīdām, jo tie tika izgudrots sicties20.gadsimtā

Kā to izmantot?

Sakarā ar tās būvniecību, divslāņu parkets ir paredzēts, lai uz visu veidu grīdas substrātiem. . Turklāt, tas tiek uzskatīts par vispiemērotāko risinājumu apdares apsildāmās grīdas. Divslāņu parkets var likt uz saplākšņa, OSB, kā arī betona grīdas. Iespējama uzstādīšana apsildāmās grīdās. Ieklāšana tiek veikta, līmējot dēļus uz pamatnes grīdas.

Kāpēc izmantot OKEE pārāk slāņu grīdas dēļi?

Salīdzinot ar masīvkoka plātņiem, lielāka divslāņu dēļu priekšrocība ir daudz mazāka jutība pret mitruma svārstībām gan āra zonās, gan iekštelpās. Tāpēc, divslāņu grīdas dēļi var arī likt uz betona pamatnes grīdas, ieskaitot apsildāmu grīdu. Viens no priekšrocībām ir arī skaņas izolācija. Atšķirībā no trīsslāņu parketa grīdām, divslāņu parkets counter-pārvietot parasti trūkst vai aizstāj ar noteiktu pārvadātāja materiālu. Tomēr tas rada stabilitātes trūkumu. Parasti, zems būvniecības augstums ir kopīgs faktors lēmumā uzstādīt divslāņu parkets. Jo īpaši renovācijas un modernizācijas jomā bieži vien nav pietiekami daudz vietas.

Nemaz nerunājot, OKEE nodrošina ugunsdrošu attieksmi ar Burnblock. Saskaņā ar sertifikātu, OKEE floorboards var izturēt atklātu liesmu 30 minūtes temperatūrā + 300 ° C. Šīs minimālās ugunsdrošības prasības sabiedrisko telpu projektēšanai, būvniecībai un būvniecībai un drīz vien papildu grīdas apsējums privātmājās tiek piedāvātas bez papildu maksas no OKEE!

Elites stils

Ir pieļaujamas minimālas variācijas attiecībā uz koka toņiem un faktūrām, praktiski nav zaru, mazi, aizauguši punktoti zariņi ar diametru ≤ 5mm.

Etalona stils

Nelielas koksnes toņu un tekstūras variācijas, pieļaujas mazi saaugušie zariņi ar diametru ≤20 mm. Viens no populārākajiem stiliem, jo tas ir kompromiss starp augstākās klases dēļiem un mezgloti floorboards (Riviera un Wild)

Riviera stils

Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, dzīvie zari bez izmēru ierobežojuma, špaktelētie zari .≤25 mm. Bez liela izmēra plaisām. Netiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām). Riviera stilā ir iekļauts arī visu citu stilu dažādas kombinācijas, ja ozola virsēja kārta ir sašūta no 2 finiera gabaliem.

Savvaļas stils

Dažādas dabīgās koksnes toņu un tekstūru variācijas, dzīvie zari bez lieluma ierobežojuma, špaktelētie zari ≤75 mm, akā arī dažāda izmēra plaisas (špaktelētas). Tiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām). Šīs šķiras dēļi vislabāk atklāj ozola koksnes dabīgo skaistumu, ir redzama dažādu toņu un tekstūru koksne.

Izmēri

OKEE grīdas dēļi ir pieejami dažādos izmēros.

Tā kā viss parketa ražošanas process, sākot no baļķa lobīšanas līdz apdarei ar eļļu, tas viss notiek vienā rūpnīcā, tāpēc mēs saviem klientiem varam piedāvāt gandrīz jebkuru iespējamo izmēru.

Garums (mm)

1100-1600

1600-2000

2000-2500

Platums (mm)

130-200

200-250

250-300

Dēļu biezums/ozola virskārtas biezums (mm

13/1.5

14/2.5

16/2.5

preloader