Ražošanas posmi

Baļķu atlase no baļķu laukuma.

Riga Veneer iegādājas baļķus no dažādām valstīm – Latvijas, Krievijas, Polijas, Slovākijas un citām. Mēs glabājam baļķus īpašā baļķu laukumāun rūpīgi izvēlamies baļķus pēc kvalitātes un izmēriem.

Sagatavošanās pārstrādei un termiskai apstrādei. Pirms apstrādes baļķus vajadzētu sasildīt noteiktā termiskajā režīmā, nomizot un zāģēt noteiktā garumā.

Lobīšana vai drāzšana, un žāvēšana
Lobīšana vai drāzšana, un žāvēšana
Lobīšana vai drāzšana, un žāvēšana
Lobīšana vai drāzšana, un žāvēšana
Previous
Next

Riga Veneer ir 1 drāzšanas un 2 lobīšanas līnijas saplāksnim un 1 lobīšanas līnija virsēja slāņa finierim. Mizošana, griešana gabalos un žāvēšana ir galvenie un visdārgākie mūsu izstrādājumu daļu sagatavošanas posmi, un mēs to darām paši – garantējot vislabāko kvalitāti. Procesi ir ļoti sarežģīti, jo mums jāsasniedz + – 0,03 mm biezuma pielaide, nepieciešamie izmēri un mitrums, kas ļauj mums izgatavot vislabākās kvalitātes produkciju un ietaupa resursus produktu kalibrēšanai.

Viens no posmiem ir finiera salīmēšana un sašūšana. Mēs to darām, lai saņemtu precīzu tekstūru un izmēru sejas slāņiem. Labošanas/salīmēšanas (patching) nodaļa ļauj mums ražot saplāksni bez caurumiem un tumšiem mezgliem ne tikai uz virsmas slāņiem, bet arī iekšējos slāņos (serdeņos), kas lieliski atbilst mēbeļu ražotāju augstajām prasībām pēc ”tīra” materiāla

Finiera līmēšana, sašūšana un labošana
Presēšanas, kalibrēšanas, apstrādes, manuālās špakteles līnijas

Riga Veneer ir divas augsta spiediena karstās presēšanas līnijas ar līmēšanas un pirmapstrādes vienībām, kas ļauj strādāt ļoti ērti un ātri. Izmantojot zemu formaldehīdu E1 satura un mitruma necaurlaidīgas C3 līmes, mēs varam izgatavot ekoloģiskas un mitruma necaurlaidīgas mēbeles un grīdas.

Zāģu komplekts, kalibrēšanas mašīnas, CNC (Biesse Rover) un frēzēšanas mašīnas – tās sagatavo detaļas pēdējam ražošanas posmam, sagriežot dēļus noteiktos izmēros un apstrādājot nepieciešamos profilus sānos. Materiāla atvērto mezglu aizvēršanai mēs izmantojam savu koka meistaru roku darbu – pārbaudot katru gabalu, mēs izlemjam, kāda veida tepe un cik daudz tiks izmantota. Pēc tam visi atvērtie mezgli tiek manuāli pārklāti ar špakteli un žāvēti. Mēs tam izmantojam cilvēku darbu, lai sasniegtu labākos rezultātus.

Slīpēšanas operācijas ar 4 jostām un vecināšana ar 2 Tynex ruļļiem ļauj izveidot jebkura veida virsmas.

Mēs savā rūpnīcā ieviesām divas apdares līnijas, kas ļauj vienlaikus strādāt ar eļļas vai lakas apdari. Krāsas uz ūdens bāzes ļauj mums iegūt gandrīz jebkuru krāsu / toni. Mums ir nepieciešams tikai vēlamā toņā paraugs no klienta!

Slīpēšana, vecināšana, krāsošana un apdare
preloader