OKEE - tāpēc, kā OK nav pietiekami labs

Ļaujiet mums piepildīt jūsu mājās ar stilu un eleganci

Grīda ir tā, kas caur pēdu pieskārienu saista mūs ar mājām, uzburot to vienīgo un īsto mājas sajūtu. Tāpēc ar īpašu atbildību izturamies pret mūsu OKEE zīmola grīdas parketa dēļu ražošanu.

Katrs OKEE parketa dēlis iziet kvalitātes kontroles sistēmu vairākas reizes-pēc katra ražošanas cikla to dara personīgi attiecīgais ražošanas meistars. Tās ir progresīvas tehnoloģijas apvienojumā ar labāko kvalificētu meistaru roku darbu.

Viss ražošanas process – no koka baļķa līdz gatavajam grīdas dēlim – tiek paveikts mūsu Riga Veneer rūpnīcā Latvijā. Mūsu divslāņu parketa dēļi ir izgatavoti no bērza saplākšņa un ozolkoka finiera virsējā slāņa.

12 mm parketa dēļi ar 1,5 mm dabīgu ozola finiera virsējo slāni

19,90 EUR / m2 VAT iekļauts cenā

Jaukti garumi, stila Riviera

Izcila kvalitāte, ātrs un pieejams risinājums dabisko koka grīdu izvēlē!
Mēs piedāvājam – neticamu izmēru un stilu kombināciju!

OKEE grīdas segums garantē klientam iespēju izveidot savu unikālo stilu, ievietojot savās mājās augstākās kvalitātes dabīgā koka grīdas.

Detalizēts produkta apraksts: par šo cenu mēs piedāvājam jauktā (MIX) izmēra grīdas dēļus stilā RIVIERA. Jūs varat atrast aprakstu par šo stilu šeit

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja ir kādi jautājumi.

Pēc klienta pieprasījuma mēs varam piedāvāt arī:

Produkti un ražošana

OKEE- jauns brends, kuru izveidoja uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzei koka pārstrādes sektorā.

Kā jau iepriekš minēts, OKEE darbojas Riga Veneer rūpnīcā, kas darbojas kopš 1992. gada. Jau vairāk nekā 25 gadus mēs ražojam labākās kvalitātes finieri, bet tagad mūsu produktu klāsts ir palielinājies.

Lielāko daļu no mūsu produktiem jūs varat iegādāties tiešsaistē. Lūdzu, apmeklējiet Okee Shop lapu , lai iepazītos ar produktiem sīkāk.

Mūsu klienti var iegādāties savas iecienītākās grīdas (inženierdēļi, grīdas dēļi, parkets, 2-slāņu parkets, divslāņu parkets, ozolkoka parkets) visā pasaulē (transporta izmaksas -1-3 eur par m2) . Mēs nodrošinam, ka viss ražošanas un piegādes process tiks veikts labakājā veidā.

Tagad OKEE var piedāvāt

Drīz OKEE piedāvās arī

Vēsture

OKEE ir zīmols, kuru radījusi kompānija Riga Veneer, rūpnīca atrodas Rīgā, Latvijā.

Riga Veneer ir latviešu kokapstrādes uzņēmums/rūpnīca, kas darbojas jau 8 gadus.

Rūpnīca tika uzcelta 1992 un tad tā bija pazīstama kā “Rígas Finiera rūpnīca” un bija daļa no vācu finiera ražošanas uzņēmuma “Danzer Group”.  Tomēr 2011 2 Latvijas investori nopirka visu rūpnīcu ar visiem tās aktīviem, ieskaitot iekārtas no bankas un atsāka ražošanu.

Katru gadu Riga Veneer ar apmēram 80 darbiniekiem pārstrādā līdz 10 000 m3 koksnes, galvenokārt bērzu un ozolu. Pēc ražošanas procesa šis skaits var garantēt 6 000 000 m2 gatavā produkta pārdošanu.

preloader