Stili

STILU DETALIZĒTAIS APRAKSTS

ELITE

Minimālas koksnes toņu un tekstūru veidu variācijas, praktiski bez zariem, pieļaujas nelieli, saauguši punktveida zariņi ar diametru ≤5mm .

ETALON

Nelielas koksnes toņu un tekstūras variācijas, pieļaujas mazi saaugušie zariņi ar diametru ≤20 mm. Viena no populārākajām šķirām, jo tā ir kā kompromiss starp bezzaru dēļiem (Elite), un dēļiem ar lielākiem zariem (Riviera un Wild).

RIVIERA

Dažādas koksnes toņu un tekstūras variācijas, dzīvie zari bez izmēru ierobežojuma, špaktelētie zari .≤25 mm. Bez liela izmēra plaisām. Netiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām). Riviera stilā ir iekļauts arī visu citu stilu dažādas kombinācijas, ja ozola virsēja kārta ir sašūta no 2 finiera gabaliem.

WILD

Dažādas dabīgās koksnes toņu un tekstūru variācijas, dzīvie zari bez lieluma ierobežojuma, špaktelētie zari ≤75 mm, akā arī dažāda izmēra plaisas (špaktelētas). Tiek pieļauta aplievas koksne (gaišāka josla gar dēļu malām). Šīs šķiras dēļi vislabāk atklāj ozola koksnes dabīgo skaistumu, ir redzama dažādu toņu un tekstūru koksne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *